بازدید اساتید هیات علمی دانشگاه گیلان از "پژوهشکده و سازمان چای" در فومن و غرب گیلان ۱۵ آذر

06 12 2023
کد خبر : 8063533
تعداد بازدید : 1733

بازدید اساتید هیات علمی دانشگاه گیلان از "پژوهشکده و سازمان چای" در فومن و غرب گیلان در روز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه سال 1402 برگزار گردید.

در این بازدید در رابطه با مسائل مرتبط با دستگاه سورتینگ برگ‌ها،‌ ساخت دستگاه شیارزن بین بوته‌ها، دستگاه همزن برگ و همچنین سیستم‌های عایق صوتی جهت جلوگیری و کاهش آلودگی صوتی موتورها بحث شد. سرمایه‌گذاری در استخراج روغن چای نیز از دیگر مباحث قابل توجه در این بازدید بود.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

27 07 2022

بازدید اعضاء کلینیک ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان و کارگروه صنایع نساجی از کارخانه ایران پوپلین

شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) در تاریخ 5 مرداد ماه 1353 با مشارکت بانک توسعه صنعتی و معدنی ایران و بخش خصوصی تشکیل شد.در حال حاضر این شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی می‌باشد. کارگروه صنایع نساجی با همکاری کلینیک صنعت دانشگاه گیلان روز یکشنبه مورخ 18 دی ماه  1401 در راستای توسعه و ارتقا روابط صنعت و دانشگاه از کارخانه ایران پوپلین بازدید نمودند. در این بازدید، ضمن ارزیابی امکانات و تجهیزات مجموعه‌ی مذکور، پلیمر، الیاف و مواد پیشرفته، فناوری نساجی، فرآیندهای ریسندگی، بافندگی، تجهیزات آزمایشگاهی، رنگرزی، چاپ، علوم رنگ، صنعت پوشاک، مد و طراحی، نانو و زیست فناوری، توسط اعضای هیئت‌علمی دانشگاه گیلان، پیشنهاداتی ارائه شد و طی رایزنی‌های به عمل آمده از جانب کلینک  صنعت دانشگاه، مقرر شد قرارداد همکاری در زمینه‌ی افزایش دانش و فناوری  نوین منعقد  شود.  کلینک صنعت  دانشگاه گیلان در راستای ارتقا همکاری‌های صنعت استان و دانشگاه، سلسله بازدیدهایی از صنایع مختلف خواهد داشت که این بازدیدها با هدف آسیب‌شناسی صنایع و فراهم کردن بستر لازم برای همکاری دانشگاه و مجموعه‌های صنعتی استان انجام می‌گیرد که قرارداد منعقد شده، منتج از این سلسله بازدید‌ها است.