بازدید اساتید هیات علمی دانشگاه گیلان با همراهی "کلینیک سیار شرکت شهرک‌های صنعتی" از صنایع شهر لاهیجان" ۲ آبان

24 10 2023
کد خبر : 7845131
تعداد بازدید : 1090

بازدید اساتید هیات علمی دانشگاه گیلان با همراهی "کلینیک سیار شرکت شهرک‌های صنعتی" از صنایع شهر لاهیجان در روز سه‌شنبه ۲ آبان ماه سال 1402 برگزار گردید.

در این جلسه در رابطه با مشکلات بسیاری از صنایع شهر لاهیجان بحث شد که در این راستا نمایندگانی از دانشگاه گیلان جهت مشاوره به صنایع معرفی شدند. به عنوان مثال مشکلات در سیستم خنک کننده خط تولید یکی از کارخانه‌ها و رفع سختی آب از مباحث مطرح شده در این بازدید بود که در این خصوص پروپوزال‌هایی به شرکت شهرک‌های صنعتی ارائه گردید.​​​​​​​


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

27 07 2022

بازدید اعضاء کلینیک ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان و کارگروه صنایع نساجی از کارخانه ایران پوپلین

شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) در تاریخ 5 مرداد ماه 1353 با مشارکت بانک توسعه صنعتی و معدنی ایران و بخش خصوصی تشکیل شد.در حال حاضر این شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی می‌باشد. کارگروه صنایع نساجی با همکاری کلینیک صنعت دانشگاه گیلان روز یکشنبه مورخ 18 دی ماه  1401 در راستای توسعه و ارتقا روابط صنعت و دانشگاه از کارخانه ایران پوپلین بازدید نمودند. در این بازدید، ضمن ارزیابی امکانات و تجهیزات مجموعه‌ی مذکور، پلیمر، الیاف و مواد پیشرفته، فناوری نساجی، فرآیندهای ریسندگی، بافندگی، تجهیزات آزمایشگاهی، رنگرزی، چاپ، علوم رنگ، صنعت پوشاک، مد و طراحی، نانو و زیست فناوری، توسط اعضای هیئت‌علمی دانشگاه گیلان، پیشنهاداتی ارائه شد و طی رایزنی‌های به عمل آمده از جانب کلینک  صنعت دانشگاه، مقرر شد قرارداد همکاری در زمینه‌ی افزایش دانش و فناوری  نوین منعقد  شود.  کلینک صنعت  دانشگاه گیلان در راستای ارتقا همکاری‌های صنعت استان و دانشگاه، سلسله بازدیدهایی از صنایع مختلف خواهد داشت که این بازدیدها با هدف آسیب‌شناسی صنایع و فراهم کردن بستر لازم برای همکاری دانشگاه و مجموعه‌های صنعتی استان انجام می‌گیرد که قرارداد منعقد شده، منتج از این سلسله بازدید‌ها است.