بازدید مدیریت ارتباط با جامعه و صنعت با همراهی اساتید هیات علمی دانشگاه گیلان از "شرکت یادگار" ۱۲ مهر

04 10 2023
کد خبر : 7844862
تعداد بازدید : 833

بازدید مدیریت ارتباط با جامعه و صنعت با همراهی اساتید هیات علمی دانشگاه گیلان از "شرکت یادگار" در روز چهارشنبه ۱۲ مهر ماه سال 1402 برگزار گردید.

شرکت یادگار یکی از شرکت‌های بزرگ پخش مواد غذایی در استان گیلان می‌باشد که و در بازدید به عمل آمده در رابطه با ارتقاء عملکرد و مدیریت توسعه کسب و کار هوشمند، بازاریابی و راه‌اندازی سایت برای این شرکت بحث شد. چگونگی ارائه خدمات مشاوره‌ای و تامین نیروی انسانی ماهر از دانشگاه گیلان از دیگر مباحث بررسی شده در این بازدید بود.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

27 07 2022

بازدید اعضاء کلینیک ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان و کارگروه صنایع نساجی از کارخانه ایران پوپلین

شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) در تاریخ 5 مرداد ماه 1353 با مشارکت بانک توسعه صنعتی و معدنی ایران و بخش خصوصی تشکیل شد.در حال حاضر این شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی می‌باشد. کارگروه صنایع نساجی با همکاری کلینیک صنعت دانشگاه گیلان روز یکشنبه مورخ 18 دی ماه  1401 در راستای توسعه و ارتقا روابط صنعت و دانشگاه از کارخانه ایران پوپلین بازدید نمودند. در این بازدید، ضمن ارزیابی امکانات و تجهیزات مجموعه‌ی مذکور، پلیمر، الیاف و مواد پیشرفته، فناوری نساجی، فرآیندهای ریسندگی، بافندگی، تجهیزات آزمایشگاهی، رنگرزی، چاپ، علوم رنگ، صنعت پوشاک، مد و طراحی، نانو و زیست فناوری، توسط اعضای هیئت‌علمی دانشگاه گیلان، پیشنهاداتی ارائه شد و طی رایزنی‌های به عمل آمده از جانب کلینک  صنعت دانشگاه، مقرر شد قرارداد همکاری در زمینه‌ی افزایش دانش و فناوری  نوین منعقد  شود.  کلینک صنعت  دانشگاه گیلان در راستای ارتقا همکاری‌های صنعت استان و دانشگاه، سلسله بازدیدهایی از صنایع مختلف خواهد داشت که این بازدیدها با هدف آسیب‌شناسی صنایع و فراهم کردن بستر لازم برای همکاری دانشگاه و مجموعه‌های صنعتی استان انجام می‌گیرد که قرارداد منعقد شده، منتج از این سلسله بازدید‌ها است.