برگزاری جلسه با موضوع "ماموریت‌گرایی استان در صنایع تبدیلی برنج و حرکت به سمت ایجاد قطب برنج کشور" با حضور جمعی از اعضای هیات علمی گروه کشاورزی -20 دیماه 1402

10 01 2024
کد خبر : 9247616
تعداد بازدید : 1389

جلسه مدیریت ارتباط با جامعه و صنعت با محوریت "ماموریت‌گرایی استان در صنایع تبدیلی برنج و حرکت به سمت ایجاد قطب برنج کشور" با حضور جمعی از اعضای هیات علمی گروه کشاورزی در روز 20 دی 1402 برگزار گردید.

در این جلسه در رابطه با ارزیابی روش‌های حمایتی دانشگاه از طرح‌های نوآورانه پیشنهادی اعضای هیات علمی پیشرو در زمینه برنج بحث به عمل آمد. همچنین توجه ویژه به مشتقات فرعی و در عین حال با ارزش برنج، از جمله سبوس، با تکیه بر دانش فنی گروه‌های مختلف دانشگاه از دیگر نکات تاکید شده در این جلسه بود.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

27 07 2022

بازدید اعضاء کلینیک ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان و کارگروه صنایع نساجی از کارخانه ایران پوپلین

شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) در تاریخ 5 مرداد ماه 1353 با مشارکت بانک توسعه صنعتی و معدنی ایران و بخش خصوصی تشکیل شد.در حال حاضر این شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی می‌باشد. کارگروه صنایع نساجی با همکاری کلینیک صنعت دانشگاه گیلان روز یکشنبه مورخ 18 دی ماه  1401 در راستای توسعه و ارتقا روابط صنعت و دانشگاه از کارخانه ایران پوپلین بازدید نمودند. در این بازدید، ضمن ارزیابی امکانات و تجهیزات مجموعه‌ی مذکور، پلیمر، الیاف و مواد پیشرفته، فناوری نساجی، فرآیندهای ریسندگی، بافندگی، تجهیزات آزمایشگاهی، رنگرزی، چاپ، علوم رنگ، صنعت پوشاک، مد و طراحی، نانو و زیست فناوری، توسط اعضای هیئت‌علمی دانشگاه گیلان، پیشنهاداتی ارائه شد و طی رایزنی‌های به عمل آمده از جانب کلینک  صنعت دانشگاه، مقرر شد قرارداد همکاری در زمینه‌ی افزایش دانش و فناوری  نوین منعقد  شود.  کلینک صنعت  دانشگاه گیلان در راستای ارتقا همکاری‌های صنعت استان و دانشگاه، سلسله بازدیدهایی از صنایع مختلف خواهد داشت که این بازدیدها با هدف آسیب‌شناسی صنایع و فراهم کردن بستر لازم برای همکاری دانشگاه و مجموعه‌های صنعتی استان انجام می‌گیرد که قرارداد منعقد شده، منتج از این سلسله بازدید‌ها است.