نشست مشترک میز جامعه و صنعت با حضور نمایندگان "دانشگاه علوم پزشکی" و "معاونت غذا و دارو" ۱۳ آبان

04 11 2023
کد خبر : 7595464
تعداد بازدید : 567

نشست مشترک میز جامعه و صنعت با حضور نمایندگان "دانشگاه علوم پزشکی" و "معاونت غذا و دارو" در روز شنبه ۱۳ آبان ماه سال 1402 برگزار گردید.

همکاری با دانشگاه گیلان در زمینه‌های مرتبط با هوش مصنوعی و نیز انجام تست‌های آزمایشگاهی مشترک از پیشنهادات مطرح شده در این جلسه بود. در این جلسه همچنین به اهمیت مساله استاندارد‌سازی و بومی‌ساختن پروبیوتیک‌ها در ایران اشاره شد.

بررسی چالش‌های مشارکت سازمان غذا و دارو در پایان‌نامه‌های دانشجویی به عنوان مشاور یا استاد راهنمای دوم نیز یکی دیگر از مباحث مطرح شده بود.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

27 07 2022

بازدید اعضاء کلینیک ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان و کارگروه صنایع نساجی از کارخانه ایران پوپلین

شرکت ایران پوپلین (سهامی عام) در تاریخ 5 مرداد ماه 1353 با مشارکت بانک توسعه صنعتی و معدنی ایران و بخش خصوصی تشکیل شد.در حال حاضر این شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی می‌باشد. کارگروه صنایع نساجی با همکاری کلینیک صنعت دانشگاه گیلان روز یکشنبه مورخ 18 دی ماه  1401 در راستای توسعه و ارتقا روابط صنعت و دانشگاه از کارخانه ایران پوپلین بازدید نمودند. در این بازدید، ضمن ارزیابی امکانات و تجهیزات مجموعه‌ی مذکور، پلیمر، الیاف و مواد پیشرفته، فناوری نساجی، فرآیندهای ریسندگی، بافندگی، تجهیزات آزمایشگاهی، رنگرزی، چاپ، علوم رنگ، صنعت پوشاک، مد و طراحی، نانو و زیست فناوری، توسط اعضای هیئت‌علمی دانشگاه گیلان، پیشنهاداتی ارائه شد و طی رایزنی‌های به عمل آمده از جانب کلینک  صنعت دانشگاه، مقرر شد قرارداد همکاری در زمینه‌ی افزایش دانش و فناوری  نوین منعقد  شود.  کلینک صنعت  دانشگاه گیلان در راستای ارتقا همکاری‌های صنعت استان و دانشگاه، سلسله بازدیدهایی از صنایع مختلف خواهد داشت که این بازدیدها با هدف آسیب‌شناسی صنایع و فراهم کردن بستر لازم برای همکاری دانشگاه و مجموعه‌های صنعتی استان انجام می‌گیرد که قرارداد منعقد شده، منتج از این سلسله بازدید‌ها است.